Maszyny

smg logoCzym maszyny SMG wyróżniają się na tle konkurencji ?

Firma produkująca maszyny SMG jako jedna z nielicznych ma ponad 30 letnie doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie syntetycznych nawierzchni sportowych. SMG dysponuje od dziesięcioleci powszechnie uznaną kompetencją i doświadczeniem, zdobytym na  znanych arenach sportowych na całym świecie.

Maszyny SMG jako jedyne z dostępnych maszyn na rynku są wyposażone w turbinę ssącą, która gwarantuje całkowite zebranie zanieczyszczeń oraz oddzielenie ich od wypełniania boiska. W przypadku maszyn innych producentów standardem jest zebranie zanieczyszczeń tylko za pomocą szczotek, pozostawiając większość tych zabrudzeń w nawierzchni boiska.
Maszyny SMG są kompaktowymi i kompletnymi urządzeniami, które wykonają profesjonalną konserwację boisk, bez potrzeby dokupowania dodatkowych ciągników. Ich niewielki wymiar gwarantuję łatwy transport i możliwość przechowywania maszyny w okresie zimowym. Niewielka waga tych maszyn gwarantuje również, że nawierzchnia nie ulegnie uszkodzenie a granulat nie będzie ponowne ubity.

Maszyna Turf Boy dzięki swoim wymiarom bez problemu wjedzie na każde boisko. Nie ma potrzeby korzystania z bram wjazdowych, wystarczy zwykła furtka wejściowa!

Wymiary: D 1.800 x Sz 900 x W 1.200 mm

dokładna specyfikacja: Turf Boy

Samobieżna odśnieżarka spalinowa Agroma ST11571P210agroma_logo

Samobieżna odśnieżarka spalinowa Agroma ST11571P umożliwia odśnieżanie alejek i podjazdów ze świeżego śniegu.

Niewielkie rozmiary i własny napęd odśnieżarki sprawiają, że jest ona niezwykle łatwa w obsłudze w zimowe mroźne dni.
Odśnieżarka wyposażona jest w oświetlenie przednie zwiększające bezpieczeństwo pracy, oraz uchwyty kierownicze pokryte miękką gumą.

Myjka wysokociśnieniowa KRANZLE

Najwyższej jakości myjka oparta o zespół silnik – pompa, pracujące na niskich obrotach (1400 obr./min.). To kranzlerozwiązanie techniczne ma zasadnicze znaczenie dla wytrzymałości i trwałości urządzenia. Perfekcyjne wykonanie w najdrobniejszych detalach, szeroka gama akcesoriów oferowana do urządzeń zwiększa możliwość zastosowania. Przeznaczona do prac wymagających dużej wytrzymałości i solidnych parametrów roboczych.

Zamiatarka KARCHER

 Zamiatarka S 650 wyposażona jest w dwie szczotki boczne i ma szerokość roboczą równą 650 mm. Pozwala na karcherzamiatanie dużych powierzchni oraz docieranie do krawędzi i narożników. S 650 posiada czterostopniowo regulowany i ergonomiczny uchwyt, który umożliwia dostosowanie urządzenia do wzrostu użytkownika. W razie potrzeby uchwyt można całkowicie złożyć.

Dmuchawa spalinowa STIHL

Mocna dmuchawa z bardzo mocnym strumieniem powietrza do oczyszczania dużych powierzchni z liści, skoszonej Stihl_logotrawy i śniegu oraz innych zanieczyszczeń. Wyposażona w katalizator (D) i komfortowy system antywibracyjny.

 

Rozsypywacz granulatu KELLFRI

Niezbędne urządzenie przy uzupełnianiu granulatu. Dzięki dużym gumowym kołom nie pozostawia wgnieceń podczas pracy. Duży zasięg rozrzutu granulatu znacznie oszczędza czas i zwiększa efektywność pracy. kellfriu logoPosiada regulacje ilości rozrzucanego materiału.