Place zabaw – Bezpieczna Nawierzchnia koło Twojego domu

Oferta Firmy MAST powiększa się!

W dzisiejszych czasach, przy domach coraz częściej pojawiają się huśtawki, zjeżdżalnie, baseny i tym podobne sprzęty, które dostarczają mnóstwo radości i rozrywki zarówno młodszym jak i starszym domownikom. W czasie gier i zabaw, nie można jednak zapominać o rzeczy najważniejszej – bezpieczeństwie.

 

Kierując się taką motywacją, proponujemy państwu zabezpieczenie urządzeń przydomowych poprzez plac zabaw zaokraglonymontaż nawierzchni z płyt lub kostki z granulatu. Zajmujemy się sprzedażą, montażem jak i kompleksową konserwacją tej nawierzchni.

 

_____________________________________________________________________

Co to są płyty z granulatu?

Płyty z granulatu to nic innego jak poddane recyklingowi zużyte opony – granulat SBR. Istnieje oczywiście droższa opcja tzw granulat Virgin o nazwie EPDM, który jest wyprodukowany z oryginalnej mieszanki gumowej na bazie kauczuków EPDM.

Płyty występują w bardzo zróżnicowanej kolorystyce – oczywiście, im bardziej nietypowy kolor tym wyższa cena. Najbardziej popularnymi, a zarazem najtrwalszymi odcieniami są czerwony i zielony. Płyty narażone są na ścieranie oraz działanie promieni UV, dlatego zalecamy stosowanie bardziej stonowanych kolorów aby móc jak najdłużej utrzymać ich oryginalne barwy .

plyty sbr

Innym, równie praktycznym rozwiązaniem, jest kostka z granulatu. Kształtem nie różni się ona niczym od  popularnej kostki typu behaton, jednak materiał z jakiego została wykonana sprawia, że może być stosowana jako bezpieczne, miękkie podłoże urządzeń typu zjeżdżalnia, huśtawka itp.

kostkiDo obydwu powyższych nawierzchni polecamy obrzeża z granulatu.

krawezniki

Istnieje jeszcze jeden typ nawierzchni, odpowiedni nie tylko dla większych, „publicznych,” placów zabaw, ale także dla tych przydomowych. Mowa tu o kolorowych puzzlach z granulatu.

Puzzle można z powodzeniem stosować także na balkonach, tarasach.

Oprócz wyżej wymienionych wyrobów gumowych oferujemy również: palisady, puzzle z grą „KLASY”, nawierzchnie do siłowni, stajni, odważniki do sztang i wiele, wiele innych.

KLASY