Piłkochwyty

Piłkochwyty oferujemy w dowolnym rozmiarze według upodobań klienta. Wykonane są z siatki polipropylenowej bezwęzłowej. Grubość linki od 3 do 5 mm, wielkość oczek do 10 cm.

Piłkochwyty nadają się idealnie jako dodatkowe zabezpieczenie istniejącego ogrodzenia, ścian na sali, bądź okien. Są one bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.Piłkochwyty mocowane są za pomocą linki stalowej i uchwytów. Istnieje możliwość wykorzystania siatek polipropylenowych jako jedynego materiału ogrodzenia obiektu, co znacznie zmniejszając jego koszt.

Za niski piłkochwyt?

Proponujemy podwyższenie, adaptacje istniejącego piłkochwytu lub ogrodzenia. Wykonujemy to za pomocą profili aluminiowych lub stalowych mocowanych do słupów ogrodzenia. Można w ten sposób zyskać dodatkowe 2m ochrony przed uciekającą piłką z boiska. Wymiary piłkochwytów podane wyżej.

Interesują Cię podobne produkty a nie widzisz ich w naszej ofercie? Chcesz uzyskać więcej informacji oraz ceny powyższych artykułów i usług? Zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego, lub do bezpośredniego kontaktu poprzez adres mailowy lub telefonicznie.