AlgoClear – środek do oprysku boisk

AlgoClear – środek do oprysku boisk

AlgoClear – to środek w formie koncentratu usuwający warstwę biologiczną z wszelkich twardych nawierzchni. Jest wodnym roztworem amonu czwartorzędowego. W pełni biodegradowalny – nie pozostawia śladów w środowisku. Do rozcieńczania z wodą w proporcjach 1/10 w chłodniejsze i wilgotne dni i 1/12 w cieplejsze i suche dni.

Środek AlgoClear można nanosić natryskowo opryskiwaczem, konewką z końcówką rozpraszającą wodę lub pędzlem aby nie uszkodzić roślinności znajdującej się w bliskim sąsiedztwie. Stosować najlepiej na suchą powierzchnię.
– Nanosić rozcieńczony AlgoClear w ilości 1l na ok. 4-5m2 powierzchni.
– Działanie AlgoClear może być zniwelowane opadami atmosferycznymi w 12h od aplikacji lub temperaturą spadającą poniżej 8 st. C.
– Do użytku na wszelkich twardych nawierzchniach podatnych na porost mchów, alg i glonów.
Nie nadaje się jako środek chwastobójczy na trawnikach, rabatach oraz w oczkach wodnych. Toksyczny dla organizmów akwariowych.

AlgoClear znajduje zastosowanie na takich nawierzchniach jak:
Dachówki – usuwa porosty, przebarwienia, resztki mchu.
Elewacje(cegła, mury, tynki, płytki betonowe) – usuwa czerwone glony, zielone glony, czarne kropki.
Kostka brukowa – usuwa czarne wykwity w kostkach brukowych. Aplikacja jeden raz do roku zapewni, że kamień pozostanie odporny na kolejne zanieczyszczenia.
Sztuczna trawa – przed zastosowaniem należy w jak największym stopniu usunąć z powierzchni biomasę, w szczególności mech.
Poliuretan (tartan) – usuwa maziste ślady, brązowe przebarwienia, glony i resztki mchu
Polietylen
UPVC(nieplastyfikowany polichlorek winylu)
Drewno i stolarka budowlana – AlgoClear ma właściwości konserwujące drewno. Regularne zabiegi łagodzą zapotrzebowanie drewna na bejcowanie i olejowanie.
Metal
Szkło – powierzchnię wystarczy zmoczyć rozcieńczonym środkiem i pozostawić na kilka minut. Powłoka brudu powinna bez problemu zniknąć po wytarciu.
Kamień – glony i zanieczyszczenia na kamieniu zginą w ciągu kilku minut i nastąpi samooczyszczenie. Czarne wykwity (grzyby) zgina w ciągu kilku godzin. W kamiennej strukturze pozostanie czarna otoczka wytworzona przez grzyby w celu ich ochrony. Aby ją usunąć należy poczekać na naturalny jej rozkład w słonecznych obszarach lub zastosować alkaliczny żel MetaClea.
Asfalt, beton – usuwa maziste ślady, glony, resztki mchu, brązowe przebarwienia.
Tunele z tworzyw sztucznych – usuwa zanieczyszczenia tłuszczowe i biologiczne.

AlgoClear działa w 99,9%. Przerywa cykle rozrodcze organizmów w krótkim czasie.

AlgoClear 1litr
60zł/1litr
+ Transport
AlgoClear 5litrów
256zł/5litrów
+ Transport
AlgoClear 10liltrów
400zł/10litrów
+ Transport

Zamówienie – AlgoClear

Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.